Piegādes informācija

Piegāde ar kurjeru

Ērtākais pasūtījuma saņemšanas veids – izmantot kurjera pakalpojumu pasūtījuma piegādei konkrētā adresē visā Latvijā. Cenas sākot ar EUR 5.99 Rīgā, sūtījumiem līdz 3 kg. Kurjers preces nogādā pie klienta norādītajā adresē, (pie kāpņu telpas vai pagalmā). Kurjers pirms piegādes sazināsies ar klientu, lai precizētu piegādes laiku – darba dienās no 8.00-18.00

Standarta piegāde uz mājām ir iespējama precēm, kuru garums nepārsniedz 3m. Ja pasūtijumā iekļautās preces garums pārsniedz 3m, piegādes maksa tiks saskaņota ar klientu individuāli.

Manipulators

Papildus klientu ērtībām pasūtot lielas kravas uz būvobjektu vai piemēram sagādājot apkures granulas, iespēja izmantot manipulatora pakalpojumu. Pasūtītā prece uz paletes tiks novietota tam paredzētajā vietā, ar nosacījumu, ka transports ar kravu spēj piebraukt pie objekta, nepastāv ceļa seguma vai vietas ierobežojumi. Pakalpojuma cena tiks aprēķināta katram pasūtījuma, atkarībā no tuvākā veikala un objekta atrašanās vietas. Klientu apkalpošanas speciālists sazināsies, saskaņos summu un pievienos rēķinā. Manipulators piegādās tikai apmaksātus pasūtījumus.

Visas tiesības aizsargātas MODULUMAJAS.EU
MODULUMAJAS.EU © 2022 - Facebook